| AlexFcd a întrebat:

Vreau sa fac schimb cu unu de pe Olx. Eu vreau sa-i dau un telefon anume : Samsung galaxy trend plus, iar el sa-mi dea o placa de baza cu un procesor+un cooler, 2 placute de rami din 4, o placa video 9400 gt si o placa audio 5.1. Intrebarea este : cat o sa ne ia curierul din Tecuci/Galati pana in Cogealac/Constanta? Cat mai repede

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu te sfatuiesc sa faci asta. Poti sa-ti iei o teapa mai mare ca tine. Tu sa-i trimiti telefonul si el sa-ti trimita o caramida.