| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un calculator la pretul de 3000 RON de pe CEL.RO si vreau sa stiu daca site-ul este de incredere ca nu vreau sa dau 3000 RON pe cartofi sau mai stiu eu ce..Multumesc

Răspuns Câştigător
| Martina5 a răspuns:

E foarte bun site-ul

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cel.ro e al doilea retailer de electronice din Romania dupa eMAG, deci eu zic ca nu au vandut nici cartofi si nici ceapa ca sa ajunga acolo

| neutrino a răspuns:

Sa inteleg ca nu iti plac cartofii? Dand gluma la o parte, in conditiile descrise de tine, este bine sa apelezi la sfaturile unui prieten care are habar de ceea ce inseamna un calculator. Gura lumii iti poate fi fatala si sa arunci banii pe fereastra.

| SorinLebron1981 a răspuns:

Odata am primit o plasa de cartofi noi ( de primavara) la usa :| am zis vai asa ceva. Uite aici cel mai de incredere site http://bit.ly/1hcIHqK (link prin afiliere)