| IerurașDeCiocolataAlba a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un produs de pe site-ul emag.ro... Dar problema este ca mai exista doar un produs pe stoc si nu stiu daca dupa terminarea stocului acelui produs vor mai realimenta, adica daca se vor mai publica! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Asa am patit eu, mai era un singur produs apoi dupa vreo 2 zile nu numai ca au alimentat stocul dar era mai scump cu vreo 80 lei laughing
Intra la categoria lui si daca e printre primele in topul celor mai populare produse, atunci cu siguranta vor mai aduce repede.

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai daca mai este DOAR (nu DECAT) unul de ce nu il iei? Ce te mai intereseaza daca o sa apara sau nu?

| IerurașDeCiocolataAlba explică (pentru suntserios):

Stii ceva? Eu nu te-am intrebat de lectia la gramatica daca ai chief sa corectezi oameni du-te si angajeaza-te ca un cadru didactic. Si nu pot sa il cumpar acum pentru ca e scump si nu am toti banii la mine, de asta ma intereseaza daca mai apare acel produs

Link: https://www.emag.ro/......D7QHT2BBM/