| BebeSergio a întrebat:

Vreau sa imi fac o caciula custom (gen sa pun un logo in fata) si nu stiu unde. Va rog sugerati-mi un magazin online sau daca nu un magazin fizic in Cluj care se ocupa cu asa ceva. Multumesc!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Depinde de materialul caciulei, a logo-ului si felul lui, precum si de numarul de exemplare.
Daca este vorba de serie de mai multe exemplare, atunci se poate apela la firmele de publicitate, la cele care fac carti de vizita, omprimari pe tricouri etc. (astfel de firma este pe str.Baritiu, langa Poli).
Daca este unicat, atunci rste mai costisitor, fiindca creatia trebuie platita. Pentru unicate te poti adresa artistilor plastici (de exemplu studentii de la Facultatea de Arte).

| BebeSergio explică (pentru Bula):

Mersi. Un unicat imi trebuie si nu cine stie ce model, am sa dau o vizita la un cositor, dar nu stiu cum o sa faca logo-ul in sine laughing. Ma gandeam ca sunt firme care imprima pe caciuli cum fac cu tricourile.

| Bula a răspuns (pentru BebeSergio):

Ia niste markere colorate (pentru CD-uri), le gasesti in librarii (costa 2-3 lei/bucata-culoare) si desenezi logo-ul tau unde- si cum vrei happy