| MadalinGGG a întrebat:

Vreau sa îmi iau Nike huarache de pe aliexpress, sunt 310 lei, sunt originali? Dau funda

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Multe dintre produsele de pe site-urile online sunt fake mai bine cumperi de pe site-ul oficial de la Nike.

6 răspunsuri:
| JackR a răspuns:

Avand in vedere ca pe site-ul oficial Nike, costa 120-130 de dolari, adica 450-500 de lei, cel mai probabil cei de pe AliExpress sunt fake-uri.
https://store.nike.com/us/en_us/pw/mens-huarache-shoes/7puZo9fZoi3

| kamikaze600 a răspuns:

De banii astia iti poti lua de pe garage store unde sunt legit si nu trebuie sa astepti 3 luni

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Fiind vorba de un site cu marfa chinezeasca, in mare parte no name, tu ce crezi? laughing

| JackR a răspuns (pentru kamikaze600):

"De banii astia" se refera la ce suma? 310 sau 450-500? Pentru ca singurul model Nike Huarache, de pe Garage Store, costa 557 de lei.
http://www.garagestore.ro/barbati/tenisi/nike/20629_huarache_pm.html

Răspuns utilizator avertizat
| Edisor27 a răspuns:

De obicei sunt fackeuri.