| Vreausapot a întrebat:

vreau sa-mi achizitionez un laptop pentru a-l folosi la scoala.
Am nevoie ca el sa aiba dimensiuni cat mai mici pentru a fi cat mai usor de transportat.
Vreau sa functioneze macar word-ul si power point pe el daca ma intelegeti ce spun.CC+ si java ar fi extraordinar.
Nu am cel mai mare buget, asa ca ceva vechi si la mana a doua mi-ar prinde bine.
De unde pot cumpara un laptop ca acesta? Credeti ca gasesc in GSM?

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Ceva de genul cred ca te-ar interesa:
https://www.okazii.ro/......a202474604

| Vreausapot explică (pentru dannyel86):

Omg, multumesc foarte mult.

| dannyel86 a răspuns (pentru Vreausapot):

Cu placere!
Tu poti alege alt model asemanator, cu caracteristici poate mai bune.
Eu ti-am dat doar un exemplu, ca sa stii ce sa cauti.
Samsung e foarte bun pentru nevoi uzuale. Are si matusa mea unul si nu vrea sa renunte la el, desi l-a scapat de 3 ori jos, de la 1 metru inaltime. Inca functioneaza. happy