| IonuțGabrielDng a întrebat:

vreau sa-mi achizitionez un telefon nou din magazin si nu stiu ce trebuie sa fac, imi trebuie ceva acte? Este pentru prima oara cand fac asta

3 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

S-ar putea sa-ti ceara buletinul pentru completarea datelor pe factura si garantie. De altceva nu ai nevoie.

| ASMA14 a răspuns:

Ai nevoie de buletin la tine si de suma baniilor atat laughing Bafta!

| sylviu3777 a răspuns:

De obicei cand intru in magazinul pentru telefoane, respectiv Telekom, imi aleg telefonul si dupa aceea ma duc la un fel de "casa de marcat" pentru a imi faci actele, sa se duca in spate sa ia telefonul, buletinul si numarul de telefon, si banii desigur. Sper ca te-am ajutat