| Prtio a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar niste adidasi de la decathlon care costa 110 lei. Am si card decathlon cu 20 de puncte de fidelitate. As vrea sa stiu daca pot folosi aceste 20 de puncte de fidelitate pentru reducere la adidasi?

Mulţumesc anticipat!

DAU FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| sonya a răspuns:

Buna,

Ca sa evitam raspunsurile nefolositoare si incorecte, iti las link-ul cu termenii si conditiile cardului https://www.decathlon.ro/termeni-si-conditii-program-fidelitate.html

Asa cum scrie acolo, poti folosi punctele dupa ce acumulezi 500. Aduni pe card pana la suma respectiva si abia apoi le poti folosi.

Succes!