| JuniorHD a întrebat:

Vreau să-mi cumpăr un parfum bărbătesc de calitate foarte bună dar nu stiu ce să-mi iau. Vreau sa fie de un miros foarte bun si persistent. Multi mi-au zis sa nu-mi i-au "Apă de toaleta" ci "Apă de parfum", eu unul nu prea ma pricep in parfumuri si as vrea sa-mi spuneti care este diferenta si care ar fi mai bun si bineînteles o marca de parfum foarte buna.

3 răspunsuri:
| KlArt a răspuns:

Apa de toaleta este un fel de parfum diluat. Apa de parfum este esenta de parfum.

Răspuns utilizator avertizat
| fanhhro a răspuns:

Salut! Eu am parfumul asta goo.gl/3dVMZ4 de la Emag, miroase bine si persista super mult. Bine, ai tot pe Emag o gama variata de parfumuri. Poti sa alegi de acolo.