| mico0o_6047 a întrebat:

vreau sa stiu si eu niste magazine online de haine emo care livreaza in romania va rog.

Răspuns Câştigător
| AliceIDK a răspuns:

Haine... Nu neaparat cumparate, ti le poti personaliza dupa propriul stil al tauwinking.
1. ochii : iti dai cu machiaj negru strident, si eventual cu niste sclipici alb
2. hainele : iei o pensula groasa si pictezi tricoul in negru, alb si rosu
3. pantofii :...
4 : parul : ti-l vopsesti in negru cu suvite albe, rosii sau albastre
5 : unghiile : fa-ti`le negre si rosii
Te kiss

3 răspunsuri:
| eda_6164 a răspuns:

Poti sa-ti faci tu haine fara sa mai day banii pe haine emo.din hainele tale le tai le colorezi desenezi pe ele faci ce vrei! fundita plzz va fi prima!

| mico0o_6047 explică:

Ms dar deja sunt emo doar ca vreau sa ma mai uit dupa haine
si imi pun lentile gri laughing

| mico0o_6047 explică:

Deja sunt emo si port lentile