| Yulian_Crystian_1995_Sjwv a întrebat:

vreau sa va pun o intrebare care credeti ca dintre cerealele nestle sunt cele mai buna la gust?

Răspuns Câştigător
| AwaZoh98 a răspuns:

Cookie Crisp erau preferatele mele.
Acum, depinde si de gusturi. Daca esti iubitor de ciocolata, poti alege varianta mea sau Nesquik (mai ales cacao cu lapte imi place), Lion (desi nu sunt la fel de bune ca si batonul), Chocapic.

Daca esti iubitor de capsuni sau vanilie, alege Cini Minnis.

Bine spus, *bune la gust*, fiindca nutritional, nu contin decat zahar, mix de faina si vitamine *goale*, care mai mult te umfla si iti provoaca foame.

Sfatul meu e sa te indrepti spre alternative facute in casa. De exemplu, poti lua fulgi de porumb, pe care ii poti combina cu miere si scortisoara. Sau poti lua lapte cu ciocolata.

1 răspuns:
| Sofer a răspuns:

Nesquik.