| Tru3Darkness a întrebat:

Vreau sa vand un PC si un Ps2 dar nu stiu pe ce site. Am incercat pe tocmai.ro dar in 2 luni nu am rezolvat nimic si am nevoie de bani. Puteti sa imi ziceti un site mai popular sau eu stiu... ceva ce m-ar putea ajuta. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Incearca pe okazii. Vezi cu ce preturi se vand console PS2 si pune si tu un pret cat mai mic, mai ales daca nu oferi garantie. Se poate sa dureze ceva timp (eu mi-am vandut PS2-ul pe okazii dupa vreo trei luni). Sa ambalezi consola si PC-ul ca lumea, altfel astia de la posta o fac varza pana sa ajunga la celalalt. o sa ai nevoie de polistiren sau ceva asemanator pentru socuri

2 răspunsuri:
| Klaudiu214 a răspuns:

Pai incearca pe Mercador.

| Fulbaster a răspuns:

Incearca pe "Okazii" eu am vandut o gramada de chestii acolo.
Bafta!