| Canndii a întrebat:

Salut TPU
Vreau sugestii rolling on the floor
M-am hotărât sa îmi iau o tableta buna, pentru jocuri, dar și pentru citit. 8"-9"... problema e ca eu nu prea ma descurc la alegerea lor. Îmi lăsați câteva sugestii, va rog? Prețul sa fie sub 1000 lei (10 milioane) De preferat Samsung sau Asus.
Funda!

Răspuns Câştigător
| sobolanu40 a răspuns:

Pai uita-te sa vezi stocarea si ramul, de preferat sa aiba 3-4 gb ram pentru luiditate si ram. Eu garantez pentru Asus pentru ca si eu am un Asus zenpad 10 3s, asta care il am eu e in jur de 300euro dar isi merita toti banii. Pe langa asta si telefoanele Asus le recomand, am un zenfone 2 ze551ml si sunt multumit de el, il gasesti pe eMAG la 1000lei

2 răspunsuri:
| relian a răspuns:

IPad Pro sau IPad 9.4x6.6 inch 300 sau 600 dolari nou.Ce Samsung ce Asus laughing, bine ca eu daca as folosi paduri as prefera iPad Pro 12.9 inch ala da face de toate, poate si gateste laughing