| meastylin a întrebat:

vreau un site cu telefoane ieftine folosite si sa fie appel iphone daca imi dati un site cu telefonul appel iphone mai ieftin dau fundahappy subcces

Răspuns Câştigător
| Adisoo09 a răspuns:

Okazii.ro sau vandtelefon.ro.sper ca te-am ajutat...sau nou din magazin de pe net emag.ro iphone 4S, 16GB.cu 2.999.si la celelalte site-uri sunt mai ieftine dar nu sunt noi Imi dai fundita?

2 răspunsuri:
| elvira80 a răspuns:

Buna. Pe http://www.123gsm.ro/Apple-c2.htm gasesti si noi si second hand. De asemenea si okazii.ro este ok insa sfatul meu este sa ai mare grija pentru ca sunt destui care vand si replici. Daca vei opta pentru second hand sa soliciti vanzatorului Factura de Achizitie + Certificat de garantie! Succes!

| LupaaaXD a răspuns:

Http://www.emag.ro/ pe site-ul asta gasesti si telefoane laptopuri internet si mai multe. sper ca te-am ajutat
FUNDITA? :D