| anonim_4396 a întrebat:

Trebuia sa primesc un cd prin posta romana, a trecut o saptamana de cand a fost trimis, si pana acum nu am primit nici aviz, sau orice altceva. Ce credeti ca trebuie sa fac? Dau funda

3 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca ti-a fost trimisa in plic, ca si corespondenta ordinara, atunci pot trece chiar si 2-3 saptamani pana ce vei primi plicul in cutia postala.
Pana atunci n-ai decat sa astepti.

Eu am expediat u plic cu felicitare. local. A ajuns la destinatar (distanta de 1 Km) abia dupa 2 saptamani si 3 zile. crying

| SkyGame a răspuns (pentru Bula):

Pfoa. E vorba de un cd cu muzica, deci clar mi-a fost trimisa in plic...si totusi cel care l-a trimis mi-a spus ca e posibil sa il primesc saptamana asta care a trecut, dar n-a mai sosit nimic...o sa incerc intr-o zi sa merg la posta sa intreb, si daca nu e, aștept laughing la naiba cu poșta lor rolling on the floor)

| nebunudenoi02 a răspuns:

Singurul lucru pe care l-ai putea face e sa te duci la posta sa vorbesti cu cei de la posta sau vb cu persoana care ti-a trimis CD-ul