| alecs89 a întrebat:

Salut tuturor! M-am hotarat sa imi cumpar ceva dupa amazon iar pretul produsului este 68.31$ si as vrea sa stiu daca in pretul acesta intra si transportul + alte taxe sau se platesc separat de asemenea ma intereseaza si ce taxe mai sunt. Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| epurel a răspuns:

Intră doar produsul, costul transportului depinde şi de unde e produsul, US (amazon.com) sau UK (amazon.co.uk), pentru că dacă e din US produsul e livrat de pe un continent pe altul, şi te costă şi cred că şi durează mai mult.

(acum văd că ai exprimat preţu în dolari, mi-e lene să editez răspunsul, deci e US)

2 răspunsuri:
| Radu_Hariga_1988 a răspuns:

Dupa amazon adica din Peru?

| ShopAmerica a răspuns:

Ce produs de la Amazon te intereseaza?