| anonim_4396 a întrebat:

Unde as putea sa fac si eu un puzzle personalizat in Bucuresti? Si cam cat costa daca stie cineva... Multumesc!

6 răspunsuri:
| M.madallina a răspuns:

In auchan, in carrefour, in cora si in mall vitan stiu centre unde se personalizeaza tot felul de chestii

| zeenath a răspuns:

Daca nu gasesti puzzle blanck pentru personalizare, mi se pare ca poti gasi puzzle blank pe www.casaretro.ro;) bafta!

| Maduliciu a răspuns:

In magazinul unirea, la parter este un magazin de acest gen

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pe www.puzzleshop.ro
Poti alege dintre 5 marimi diferite de puzzle-uri clasice si 2 marimi diferite de puzzle in forma de inima.
Toate produsele sunt gandite pentru a fi oferite cadou, vin in cutii speciale cu poza si mesaj.
Comanda se face online iar produsul se livreaza in tota tara prin curier sau posta.

| NuAmHabar a răspuns:

Eu stiu ca in fiecare carrefour exista pe galeria(trebuie doar sa cauti), un magazin unde poti face tot felul de chestii personalizate:brelocuri, cani etc.winking

| Ajutorescu a răspuns:

Daca vrei ceva mai de calitate vezi http://www.cadouripuzzle.ro

E puzzle din lemn.