| Departure a întrebat:

Unde se poate gasi in Romania (site sau lant de magazine) Bandane de genul Face Shields™? Ma refer sa nu fie in genul clasic, facute din bumbac si trebuiesc sa fie impaturite. Face shields sunt dintr-un material sintetic extensibil si as vrea ceva de genul. SA este o companie din afara si nu prea as vrea sa comand asa, fiind si bandanele in sine destul de scumpe

Răspuns Câştigător
| Kinda a răspuns:

Salut daca vrei bandane intra aici https://www.gotica.ro/ACCESORII/ACCESORII-ROCK/BANDANE/

1 răspuns:
| metehne a răspuns:

Bună. Găsești pe gotica.ro