| xDeriusssss a întrebat:

Salut utilizatori TPU!
Am o intrebare despre acest site http://custil.net/index.php?route=product/product&produc t_id=305
Reducerile si preturile acestuia sunt destul de ieftine pentru branduri cunoscute de pantofi de exemplu, imi poate spune cineva care a mai cumparat de aici ceva sau vreun prieten de al sau?
Vreau sa imi achizitionez o pereche de Nike air max si sunt decat 170 lei de la 220, si nu sunt sigur.
MULTUMEEEEESSSSC!

3 răspunsuri:
| Stef98 a răspuns:

Salut pare ok site-ul

| xDeriusssss explică (pentru Stef98):

Crezi ca ar fi ok daca as da comanda, scuze da abia acum am mai intrat si eu

| Stef98 a răspuns (pentru xDeriusssss):

Mai bine nu.