| Angel_Truican_1996 a întrebat:

Salut, va rog, sputeti-mi daca stiti ce vanzator are cele mai multe calificative (feedback) de pe okazii, dati-mi exemple?!

2 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Gamestore, e un magazin de jocuri. Oricine vinde jocuri si muzica are multe pozitive.

| EvaneSScence a răspuns:

Da.
De exemplu uita-te la vanzatorul ale92 ( vinde incaltaminte si posete)

ale82 (3118)
Calificative pozitive in ultimele 12 luni: 99.74%
Are multe vanzari ( 3118) si calificative pozitive 99, 74 %
e imens pentru atatea vanzari

Si uita-te si la
tinar (118)
Calificative pozitive in ultimele 12 luni: 96.83%
are calificative f bune dar din mult mai putine vanzari ( dar tot e un vanzator serios)

pe cand
bebepitic (26)
79.55% calificative pozitive
Asta nu e de incredere mare: are vanzari putine( 26) dintre care doar 3 sferturi ( 79%) au calificative pozitive.
Si sunt si altii cu mai slabe.

Daca unul are 2 vanzari si 100 % calificative pozitive tot te risti, pentru ca nu e mare nr. vanzarilor ca sa aiba o reputatie clara.
sper ca ai inteleshappy