| CristianAndrei16 a întrebat:

Salut,vreau sa achizitionez o pereche de adidasi(adidas) din Dechatlon, as vrea sa stiu daca sunt fake sau nu

6 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Hai sa incercam sa gandim logic. Decathlon e un magazin care vinde produse proprii. Crezi ca isi falsifica propriile produse?

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu sunt fake sunt originali.

| Kogaion a răspuns:

Da sunt fake-uri majoritatea, gandeste logic, nu dupa ce spun altii. Te duci in magazinul oficial Adidas, o pereche de adidasi costa de la 300 de lei in sus, te duci dupa la Dechatlon, aceeasi pereche, sub 150 de lei. Nu ti se pare ciudat? Mi-am luat si eu de la Dechatlon pentru fotbal o pereche de nike mercurial cu 150 de lei(la nike erau cam 350). Si ii am de 1 an si ceva cred si inca ma tin

| SMH a răspuns:

Dechatlon vinde numai articole originale.

| CristianAndrei16 explică:

Intrebam pentru ca am vazut niste adidas superstar la 150 si aveam nelamuriri

| Kira369 a răspuns:

Bună. Depinde.
Uite un site care îți explică cum îți dai seama dacă sunt fake-uri sau originali.
http://daninovac.com/adidasi-originali-sau-fake-uri/
Sper că te-am ajutat.
Fundă?