| Alexbejan1995 a întrebat:

Salut.
Vreau sa achiziționez un smartwatch. Țin sa precizez ca nu am mai avut unul pana acum, vreau ca forma display-ului sa fie dreptunghiulara, prețul sa fie cu prins între 700 și 1000lei și sa aibă și ceva funcții, în special cele de monitorizare a sănătății sa fie cât mai precise. Îmi puteți recomanda ceva, mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde ce telefon ai, ca sa-l poti lega de el, daca este android sau Apple.

| Alexbejan1995 explică (pentru Violleta2022):

Pentru Android, am uitat sa precizez. Mersi!

| Mirel4412 a răspuns:

Nu ti trebuie un ceas asa de scump sa faca lucrurile astea. Eu am unul de la Huawei primit cu telefonul, si isi face treaba de minune( sunt sportiv), plus ca ma tine 2 sapt fara incarcare.