| patrik986 a întrebat:

Vreau sa achizitionez un telefon de pe gearbest mai exact AllCall Bro deoarece este mult mai ieftin decat la noi,banuiesc ca telefonul este din China deci va trebuii sa platesc taxe vamale, etc? si nu stiu daca merita.
Si daca da cat va fi?
O sa fie livrat la usa mea sau va trebuii sa ma duc dupa el?(la oficiul postal sau ceva)

Răspuns Câştigător
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Nu, transportul este complet gratis.

3 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Am comandat de pe acel site. Daca alegi transportul gratis va ajunge in aproximativ 3 saptamani. La mine a ajuns pana acasa.

| patrik986 explică (pentru FlorinSalamNr1):

Deci nu va trebuii sa platesc taxe sau ceva?

| FlorinSalamNr1 a răspuns (pentru patrik986):

Nu, transportul este complet gratis.

| Al3czG a răspuns:

Din cate am vazut eu pe acel site, transportul este gratuit in Romania si ajunge in 15-30 de zile lucratoare. Cel mai probabil o sa iti vina acasa, din moment ce este o firma de curierat!