| George20123 a întrebat:

Salut.Vreau sa comand ceva de pe amazon, cum fac sa stiu exact cat voi plati, daca va fi inclusa taxa de transport, etc.De exemplu, daca produsul este 70 de lire, nu vreau sa ma trezesc ca platesc extra 20 de lire transport fara sa stiu.Imi puteti da cateva tips&tricks? Mentionez ca vreau sa cumpar de pe amazon.uk, ar trebui sa folosesc altul?

1 răspuns:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe Amazon, cand vizualizezi produsul, inainte de a-l pune in cos, ai, in dreapta, sus, afisat pretul si taxele de expediere.