| BezeaToxica a întrebat:

Vreau sa comand un telefon Allview A5 Smiley de pe Emag.
Cineva care a mai comandat de pe Emag sa imi spuna si mie va rog:
Daca telefonul costa 300 lei livrarea este gratuita?
Livrarea se face prin posta sau prin curier?
Pot sa comand telefonic, daca da la ce numar?
Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Oricarui produs cu pret peste 100 de lei, transportul este gratuit oriunde in tara, si se face exclusiv prin Curier.
Poti comanda si telefonic la numarul: 0722.250.000.(dar iti recomand comanda online)

La mine a fost asa: Am comandat azi la ora 16, a doua zi dimineata pe la 10 aveam coletul in mana.(curierul te va suna sa specifici locul/strada, in caz ca nu are indicatii)

4 răspunsuri:
| Dzeko7 a răspuns:

Daca comanda este de peste 90 lei livrarea este gratuita daca e mai putin de 90 va trebui sa platesti 20 de lei livrarea se face prin curier in maxim 24 de ore de la lansarea comenzii iar daca vrei sa comanzi telefonic sunt doua numere pentru servicii clienti 021.200.52.00 si 0722.25.00.00 dar dupa parerea mea e mai usor online. funda?

| TwiSt1997 a răspuns:

Livrarea-i gratuita, prin curier, cand ti-ai facut contul ai dat numarul de telefon, te va suna curierul si-ti va zice cand iti vine telefonul.

| Alex1510 a răspuns:

Livrarea este gratuita si este livrat prin curier.

| BossyBogdan a răspuns:

Livrarea este gratuita si cand dai trimite comanda o sa iti mai dea informatii.