| anonim_4396 a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar ceva (de la eMag/Media galaxy) online si nu stiu cum se procedeaza deloc, imi puteti da toate detaliile necesare? si as putea sa nu platesc online cu cardul ci ramburs?

Răspuns Câştigător
| supermamici a răspuns:

Este foarte simplu! http://bit.ly/emag-transport-gratuit

Intri pe site, iti faci un cont, alegi produsele dai adauga in cos, apoi iti va solicita info: adresa de pe buletin, nume prenume CNP si telefon pentru factura, adresa de livrare daca difera de cea de pe buletin. Dai transport cu plata ramburs (peste 90 de lei este gratuit) si totul va fi ok si simplu ca buna ziua :)

2 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am comandat de pe eMAG si cand mi-am facut contul am dat toate datele(nume, adresa, telefon), apoi am dat comanda si mi-au trimis un email de confirmare si mi-au spus in cate zile ajunge produsul.

| CMaria21 a răspuns:

Http://info.emag.ro/comanda-si-livrarea/11

Succes sper ca te-am ajutat!