| Crystyan2000 a întrebat:

Vreau sa cumpar ceva de pe amazon. Am ales produsul dorit si l-am adaugat in cos. Cand vad cat costa transportul?(cumpar de pe amazon.co.ik, un produs de 9 lire). Daca apas pe proceed to checkout mai pot sa sterg produsul din cos?(daca transportul depaseste 5 lire nu mai comand)

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Trebuie sa apesi pe "Proceed to checkout" pentru a completa cu datele unde vrei sa primesti respectivul produs, iar in cadrul respectivului chestionar ti se va si mentiona cat ai de plata cu tot cu transport. P.S: Comanda poate fi anulata, in orice moment.

| KodrutZ a răspuns:

Din cate stiu pe co.uk pina in Romania transportul pleaca de pe la 6 lire in sus. Oricum, poti sa anulezi bine-mersi comanda oricind.