| KadarIstvanCosmin2000 a întrebat:

Salut, vreau sa cumpar instalatie de craciun d-aia care se pune pe casa si nu stiu cam care ar fi pretul pe metru, va rog sa imi spuneti dau funda.

Răspuns Câştigător
| jasmin1rose a răspuns:

La Dedeman gasesti cablu luminos in rosu, verde, portocaliu, alb, albastru, chiar si multicolor. Costa 2, 45 lei/m.
O alta varianta ar fi: Star Shower-Proiector de lumina. Costa 319 RON si arata mult mai bine dupa parerea meua.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

E cam 2.5-3 lei metrul de furtun luminos

| Ene_Alexandru_1996_KPVM a răspuns:

Salut eu am gasit la Kaufland la 31 de lei 3, 50 metri si chiar merita fiindca este pe baterie nu ai nevoie de priza pur si simplu merg pe bateri ca si telecomanda televizorului!