| Silence001 a întrebat:

Vreau sa fac o comanda de pe un site din Anglia, dar nu livreaza in Romania. Stiti vreun curierat care se ocupa de asta si e de incredere. Am gasit asta http://www.transportpacheteanglia.ro/index.html? Aveti idee daca e de incredere? Multumesc.

1 răspuns:
| Berecici_Mio_1988 a răspuns:

Se poate sa fie de incredere...dar numai gandeste-te cat de mult te-ar costa! Serios numai transportul ar putea fi mai mult de 50 euro.Crede ma am incercat da mi-a spus ca taxa este 70 euro(LOGIC ca am renuntat la produs pentru. ca el era numai 10 euro)Sper ca am fost de folos.