| George6484 a întrebat:

Salut, vreau să îmi cumpăr un parfum pentru bărbați în jur de 100-200 lei și aș vrea o părere, sunt o mulțime de parfumuri/Brand-uri de acest gen, dar nu știu ce să cumpăr, vreau să comand online, dacă se poate niște exemple de parfumuri niște păreri, mulțumesc frumos!

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca iti recomand ce mi-ar place mie, e posibil sa nu-ti placa tie. Deci incearca niste mostre si vezi ce aroma iti place.

| Frank51 a răspuns:

Du-te în sephora și miroase întâi toate parfumurile, apoi alegi ce îți place ție. Altfel puteai bine mersi sa iei direct oricare că n-ai cum să faci diferența.

| Dismally a răspuns:

Depinde ce vrei, un parfum pentru vara/iarna, pentru un tanar sau pentru un adult, ce gen de parfum preferi etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Găsești pe notino parfumuri originale și ieftine.