| Cucos_Casian_2000 a întrebat:

Salut, vreau să îmi cumpăr un un vaporesso luxe de pe smok Ania.ro dar nu știu singur dacă vine cu acumulatori mă puteți ajuta?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In mod normal trebuie sa vina cu acumulatori.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Pe orice site serios de vanzari, gasesti descrierea produsului si continutul pachetului. Vezi daca exista asa ceva si pe site-ul de care spui tu.

| Cucos_Casian_2000 explică (pentru ardnaxur1961):

Pe site spune că "funcționează cu acumulatori (aceștia nu sunt incluși în pachet)"

| ardnaxur1961 a răspuns (pentru Cucos_Casian_2000):

Deci: iata raspunsul la intrebarea ta: "acestia NU sunt inclusi in pachet". Vezi cat e de simplu?

| DOOOPX a răspuns (pentru Cucos_Casian_2000):

Asta înseamnă că nu să îți vie caută de pe un alt site, sau cumpăra tu o baterie.

| DOOOPX a răspuns:

In mod normal ar trebui sa vina cu acumulator, vezi si in descriere.