| xxBRDxx a întrebat:

Salut vreau sa imi fac rata la asta http://www.emag.ro/......DCXP7MBBM/

intrebarea este..Se da avans?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu se merită sa faci rate pentru prostii, o sa te incarce astia de la bancă la plata ratelor incit nu merită telefonul, ca in curand va apărea alt model, si o sa il vrei si pe ăla si tot asa, ce nu ai telefon? Stringe bani, nu este o solutie imprumuturi si rate bancare, cine crezi ca le va plătii, a, daca ai serviciu, si cîstigi bine, e treaba ta, dar sa contezi ca ti dau rudele, parintii x. y, povesti, lumea cand aude ca trebuie sa dea bani, fuge ca dracu de tămîie.