| Afagdsba a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau niste blugi din Bershka, dar problema e ca nu stiu ce marime sa imi iau. Eu am inaltime 1.66
Some help?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Sub selecteaza marimea ta scrie acolo ghid de marimi. Dai pe el.

11 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Trebuie sa aiba tablel cu marimi pentru talie si tot. MAsora-te si vezi care masuri din alea iti sunt mai apropiate.
Si uite fix de asta evit eu sa cumpar pantaloni de pe net.

| Afagdsba explică (pentru Adry05):

Unde au tabel de marimi? Nu gasesc.

| Adry05 a răspuns (pentru Afagdsba):

Https://www.bershka.com/......72943.html
Omg e chiar acolo sub marimi e chiar si subliniat GHID DE MARIMI

suntserios
| suntserios a răspuns:

Te duci si probezi

| Sn4k3 a răspuns:

Au tabel acolo de marimi, poti sa te uiti ce marime ai si la alti blugi. Cu inaltimea si kilogramele nu poti sa alegi marime.

| Afagdsba explică (pentru Sn4k3):

Unde au tabel de marimi?
Eu vreau sa imi comand deoarece stau departe de mall

| Sn4k3 a răspuns (pentru Afagdsba):

Sub selecteaza marimea ta scrie acolo ghid de marimi. Dai pe el.

| missfatadelatara a răspuns:

I can't help you.

Și ce dacă au 1, 66? Dacă nu știu cat de grasa ești, habar n-am.

Plus ca poți încerca cam ce mărime crezi ca ți s-ar potrivi.

| Afagdsba explică (pentru missfatadelatara):

Sunt baiat.

| Afagdsba explică (pentru Afagdsba):

Si am 55 de kg

| missfatadelatara a răspuns:

thinking

Same answer.

Poți proba haine, acum depinde și de model.

Dacă îți zic să-ți iei o marime și nu-ți stau bine...

| missfatadelatara a răspuns:

Nu te poți baza pe părerile de aici, totul depinde și de model.