| Chinezu12345 a întrebat:

Salut, vreau sa imi iau o tigara electronica si am nevoie de ajutor. Nu stiu nimic despre ele, as vrea una de aia la care nu trebuie schimbata rezistenta sau siguranta, nu stiu exact, exista? Va rog sa ma ajutati cu niste marci sau link-uri. Fara raspunsuri de genu: nu sunt bune, esti nebun, lasa-te de fumat etc. Multumesc anticipat! Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

Răspuns Câştigător
| PumpkinDoll a răspuns:

Ia-ți un ego aio.Trebuiesc rezistențele schimbate, dar te țin cam 2 saptamani, acum depinde cat vapezi pe ele. Tigarea electronică te ajuta sa te lași de fumat, daca nu fumezi, n are rost sa te apuci de vapat.O sa vezi că gustul mâncării o sa se îmbunătățească. Bateriile de la țigările electronice au posibilitatea de a bubui daca nu le ți in recipientul lor, dar la ego aio nu e cazul.Nu e nici vapatul sănătos, dar în comparație cu tigarea normala e mai bun.

2 răspunsuri:
| romeo78 a răspuns:

Au apărut pe internet, apoi la televizor cazuri de oameni răniți sau omorâți de explozia acestor brichete! Iar, dacă nu mori din explozie, mori din cauza tuturor substanțelor chimice pe care le conțin, știute și neștiute ale înlocuitorului de tutun! Rămâneți la țigări!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ceva despre ele, daca stii ca au reziztente si sigurante.
Eu nu ti-as recomanda nici o tigara, fie ea electronica, sau cu tutun.
Ce raspuns vrei? fumeaza, baga tata, cumpara-o pe aia portocalie.
nici n-ai lasat loc pentru sfaturi bune cand ai zis ca nu vrei sa auzi sfaturi de genu, lasa-te de fumat. rusine celor care totusi iti dau un sfat si te indruma sa faci asta " si sa o iei pe aia verde nu stiu ce la ce firma ".
Caca.
Nu mai fuma.