| Wo0W a întrebat:

Salut vreau sa imi iau un telefon de la media galaxy dar pe site scrie stoc epuizat am sanse sa il gasesc in magazin daca ma duc?

Răspuns Câştigător
| carlyhalatz a răspuns:

Sanse mai putine, dar totusi incearca. daca tot vrei sa-l iei de ce sa nu te duci pana la magazin big grin

2 răspunsuri:
| carlyhalatz a răspuns:

Hmm...daca si pe net e epuizat e mai putin probabil sa il gasesti in magazin, dar eu zic sa incerci, totusi. e vorba despre un telefon mai vechi fabricat sau mai nou? daca e mai vechi atunci sunt sanse mai putine sa il gasesti dar daca e mai nou il gasesti sigur, ca doar toata lumea cumpara.

| Wo0W explică (pentru carlyhalatz):

Allview v1 viper i

| carlyhalatz a răspuns (pentru Wo0W):

Sanse mai putine, dar totusi incearca. daca tot vrei sa-l iei de ce sa nu te duci pana la magazin big grin