| B_Elvis_Alexandru_1990 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon si nu stiu ce sa aleg dintre samnsung a51 si Huawei p 30 lite. Voi ce pareri aveti care ar fi mai ok?

7 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Samsung!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsung Galaxy A51 pentru că are are serviciile Google active.

| Byb2001 a răspuns:

Samsung a 51

| Dia37Andreea a răspuns:

Eu am a51 de 2 luni si sunt f multumita de el, plus ca are serviciile google activate

| F4r4Num3 a răspuns:

Hmm... pai dintre cele 2. A51 e cel mai ok.
Dar neaparat trebuie sa alegi dintre cele doua? Te poti uita pe PC Garge au Huawei Nova 5T la 1400 lei, deci cam acelasi pret ca un A51. 5T-ul e mult mai reusit pe partea performantei si a camerei ca A51, bateria ar tine mai putin dar nu cu mult.

Eu unul ti-as recomanda si:
-Xiaomi Redmi Note 9 Pro;
-Xiaomi Redmi Note 9S;
-Xiaomi Redmi Note 8 Pro;
-Xiaomi Redmi Note 9.

Daca ai spune un buget, sau cel putin daca ai sa achizitionezi telefonul nou sau SH ar fi ajutat destul de mult.

| Alex24444 a răspuns:

Salut, eu am Huawei p30 lite si mi se pare super tare, am trecut de la un A40 la Huawei, am vrut sa incerc ceva nou, daca vrei o schimbare iti recomand Huawei!