| shacoAP a întrebat:

Vreau sa imi schimb telefonul si aveam in gand sa mi cumpar un S6 Edge SH cu aproximativ 700 lei. Se merita sa mai pun 150-200 lei ca sa mi iau S7? E asa mare pierdere daca raman la s6 edge? Va rog sa argumentati. Sau sa optez spre un iPhone 6S?

Răspuns Câştigător
| Uvox a răspuns:

As merge pe S7. E f.ok ca telefon, ai update-uri, este ip67. De ce s7 si nu s6? Este mai nou, ai sanse sa gasesti unul mai putin uzat.
Allview nu, eu asa zic. Chiar nou. Chinezarii pline de spam rebranduite pentru romani.
Iphone? Hell no!
E doar o parere personala.

Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat