| Rotaru63 a întrebat:

A luat cineva panouri solare de la eMAG?

5 răspunsuri:
| Țoglă a răspuns:

Nu dar trebuie să fie ca oricare altele.

| denisTiky a răspuns (pentru Țoglă):

Esti asa sigur ca nimeni din lumea asta nu a cumparat cel putin un panou solar? ((=

| Țoglă a răspuns (pentru denisTiky):

De la eMAG probabil că nu.

| eduardmihai24 a răspuns:

Am modelul asta super ieftin http://tiny.cc/3cpp5y

| GheorgheBuruias a răspuns:

Buna, daca nu doresti sa le instalezi singur ar fi recomandat sa vorbesti cu un instalator deoarece fiecare firma producatoare de panouri solare are avantajele si dezavantajele ei. Un instalator specializat ar trebui sa cunoasca aceste detalii. Daca ai noroc instalatorii de obicei lucreaza cu furnizori care pot avea preturi mai avantajoase decat pe e-mag.
Daca nu stii vreun instalator poate gasesti pe www.prolist.ro