| AlexRoKilla a întrebat:

Salutare!
A mai comandat cineva un produs de pe amazon.com?
Eu vreau sa imi cumpar un Lumia 920 de la ei ( link: http://www. amazon.com/Nokia-Lumia-920-Factory-Unlocked/dp/B00AR23T5 O/ref=sr_1_2? ie=UTF8&qid=1394729834&sr=8-2&keywords=lumia+920 )
Vreau sa stiu daca:
1.Sunt de incredere tipii de pe acel site?
2.E bun modelul pe care l-am ales, adica o sa pot folosi orice cartela ( Orange / Vodafone )? odata ce scrie Unlocked cred ca e deblocat...
3.Langa pret scrie "Free shipping" in sensul ca e gratis transportul pana in Europa? sau pana ajunge in Romania
( Suceava mai exact)?

1 răspuns:
| andrei2725 a răspuns:

Am avut si eu telefonul aceasta si e foarte bun iar spatiul e de incredere plus ca transportul e gratis in toată tara