| SynapseNinja a întrebat:

Acum câteva luni am cumpărat de la PC Garage un laptop și de câteva zile ecranul rămâne negru și nici măcar logo-ul nu apare. Am chemat o cunoștință care se pricepe la calculatoare și zice ca e de la placa video. Cum procedez ca se trimit în garanție laptopul? Pe site-ul lor scrie ca se le trimit la sediul lor și am contactat la departamentul garanții și un angajat îmi spune sa contactez Depanero. Deci, cum fac?

4 răspunsuri:
| DaniGaming a răspuns:

Asa mi-a zis si mie. Deci du-te la depanero cauta pe google maps care e mai aproape de tine si du-te acolo cu garantia si bonul si gata o sa iti ia nr de tel si o sa iti dea un SMS cand e gata si te duci cu bonul sa stie ca e al tau si il iei.Gata.Cu placerewinking

| Intruder19 a răspuns:

Intri pe site la depanero, completezi cateva date si trimit un curier la tine sa vina sa iti ia laptop-ul.
https://www.depanero.ro/#

| Kohut_Patrick_2003 a răspuns:

Reinstalazeti windowsul

| bogdan324 a răspuns:

Ai incercat sa scoti tot curentul din el?
Scoate bateria si incarcatorul, apasa pe butonul de pornire 10 secunde, le bagi inapoi si vezi daca merge.