| Stefan123x a întrebat:

Salutare!
Am comandat ceva de pe aliexpress, pe 8 octombrie anul acesta am primit un email in care spunea ca mi-a fost expediata comanda. Pe site spunea ca in maxim 51 zile va ajunge. De atunci nu am mai primit nimic, protectia cotetului va expira la 2018.12.06.
Trebuie sa mai astept? Saptamana urmatoare se implinesc acele 51 zile. Ce e de facut?

2 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Astpeti pana saptamana viitoare si daca nu apare faci un ticket si ar trebui sa te ajute.

| MariaRaiven200457 a răspuns:

Suna si tu la ei si spune le, zi le numarul comenzii si intreaba i cat mai dureaza si spune le ca se implinesc 51 de zile de la data comenzi