| anonim_4396 a întrebat:

Salutare!
Am comandat de la mobile direct vineri și comanda vine luni. Eu cel mai probabil voi fi la școală când va veni curierul. Nu am primit până acum nici un mesaj de la ei....cred că voi primi luni dar nu știu sigur daca atunci când primesc Nr tel al curierului pot să îl sun, because of School, You know????????, și ce pot face
Daca îl duce la sediu, am voie să îl iau daca sunt minor și nu am buletin.....decât CNP, in cel mai rău caz?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Poti sa-l iei tu de la sediu, mie nu mi-a cerut buletin sau ceva niciodata.

8 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă e pe numele tău ți-l dă fără problems

| ncep?torul988 a răspuns:

Salut. Eu cand am comandat am specificat sa vina dupa orele 14:00. Nu o sa iti ceara nici'un CNP, sau act de identitate.

| cristibossvip05 a răspuns (pentru ncep?torul988):

Ok...dar ce fac cu telefonul...gen dacaa Suna la 9 îl sun la 13 sauii dau mes in pauza sa vina la 14
?

| ncep?torul988 a răspuns (pentru cristibossvip05):

Trebuia sa specificii in comanda ora cand esti disponbil.

| cristibossvip05 a răspuns (pentru ncep?torul988):

Stiu, dar ce e de făcut acum

| ncep?torul988 a răspuns (pentru cristibossvip05):

Sa te rogi ca va veni cand vei fi acasa happy

| cristibossvip05 a răspuns (pentru ncep?torul988):

Doamne ajuta?

| ncep?torul988 a răspuns (pentru cristibossvip05):

Funda? happy