| anonim_4396 a întrebat:

Salutare, am cumparat de pe Emag un tricou de firma. Credeti ca e posibil sa fie fake cumva? Mentionez ca scria ca este "vandut si livrat de eMAG".

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Vandut si livrat nu inseamna ca vanzatorul a si produs tricoul, de altfel Emag nu are productie, este doar o platforma de vanzari online, asa ca poate fi de firma, vezi ce scrie si pe eticheta.

| Violleta2022 a răspuns:

Mai "de firma" este, ca-i facut in China, Turcia sau Romania, tot o firma a confectionat tricoul ala, de parca asta ar avea vreo relevanta cine l-a facut si cine l-a vandut happy

| sierra1 a răspuns:

"am cumparat de pe Emag un tricou de firma"

in cazul ăsta, felicitări: ești fericitul posesor al unui tricou original

| RobertVaka a răspuns:

Scrie pe eticheta