| Apetrei_Bogdan_1999_UmKc a întrebat:

Salutare am cumparat un PC si are doar 5 zile de cand l-am luat as vrea sa il duc inapoi deoarece nu a fost precizat de placa video ca este integrata. Pot returna produsul doar cu garantia? (L-am luat de la magazin nu am dat comanda de pe internet)

Răspuns Câştigător
| Strepix a răspuns:

Asta depinde de ce politica are magazinul.
Daca acesta permite returnarea produselor, atunci poti. Cel mai bine este sa te duci la acel magazin si sa le explici tot.

| Apetrei_Bogdan_1999_UmKc explică (pentru Strepix):

Nu este precizat niciunde ca nu pot returna nu scrie nici pe garantie.

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Il poti returna doar daca este de acord si magazinul, nu este obligat la aceasta.
Luandu-l direct din magazin se presupune ca ai fost atent la specificatiile tehnice. Si apoi poti sa-ti cumperi o placa video dedicata.

Răspuns utilizator avertizat