| Sbiera_Ioan_1994 a întrebat:

Salutare. Am facut o comanda de pe gearbest in data de 2 Decembrie. Problema este ca am ales transportul free si nu pot vedea unde se afla coletul. Au trecut mai bine din cele max. 20 de zile in care trebuia sa ajunga. Si nici in posta nu am nimic. Stie cineva ce trebuie de facut sau daca a mai trecut cineva prin asta? Cum ar trebui sa procedez?

Răspuns Câştigător
| nitromonkey88 a răspuns:

Stai calm ca asa fac ei. La mine a durat doua luni sa imi ajunga coletul. Dar daca dai la My orders pe contul tau gearbest, la ceea ce ai dat comanda, nu ai un Tracking number?

| Sbiera_Ioan_1994 explică (pentru nitromonkey88):

Nu am tracking number, ca am ales costul transportului 0. Credeam ca se tin de cuvant si ca vin in maxim 20 de zile. O sa mai astept. Mersi de info

| nitromonkey88 a răspuns (pentru Sbiera_Ioan_1994):

Asa am ales si eu, dar la vama cred ca vei plati. Ceva 19% din pret parca!