| bourbonvonboy a întrebat:

Am facut o comanda online in data de 27.12. 2019 si este trimisa cu fan courier. Sambata am primit mesaj cu awb si ca vine courierul intre 09-17, nu a venit si nici azi nu a venit. Am verificat awb si la status scrie ``Status expediție: Ultimul status al expeditiei: contactat, livrare ulterioara in data 04.01. 2020 15:51`` ce inseamna asta? Am sunat la ei in urma cu putin timp dar nu raspunde nimeni! Totusi ce vrea sa insemne chestia aia cu statusul?

Răspuns Câştigător
| Marbea a răspuns:

Daca ei nu reusesc sa livreze coletul il duc in depozit si scriu ca nu a raspuns beneficiarul, ei au obligatia sa le livreze iar daca le duc inapoi trebuie sa scrie ceva.
Suna maine la ei si intereseaza-te!

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sună i mîine si întreabai pe ei, degeaba ne întrebi pe noi, ei stiu ce sa întîmplat cu comanda ta, au multe comenzi stai linistit ca nu esti numai tu, deci asteaptă i ai răbdare ca de abia azi au reînceput treaba după minivacanță.