| Bandit06 a întrebat:

Salutare, am returnat un produs la altex cerand returnarea banilor pe card. Intrebarea e, atunci cand acestia imi pun banii pe card imi trimit mesaj ca s-au virat banii in cont sau,,,,?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Nu, nu te mai anunță când se virează banii în cont. Vei primi doar întiințare de la bancă (dacă ai opțiunea activată de primire SMS / mail la acțiuni de creditare / debitare din cont).

4 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

Normal, o sa iti trimita un mail sau o sa iti vina mesaj daca ai activata optiunea sms alert la card.

| Bandit06 explică (pentru Sn4k3):

Pai faza e ca mi-au trimis un mail cum ca se vor livra dar eu intreb daca ma vor anunta cand s-au livrat deja.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Bandit06):

Si asta am zis, o sa iti trimita mail cand o sa-ti intre banii in cont.

| Bandit06 explică (pentru Sn4k3):

Ok, multumesc!