| Preotul500 a întrebat:

Salutare. Am un buget de 2200 lei. Vreau sa-mi achizitionez un laptop pentru CS:GO, TF2 si jocuri in genul asta. Ce laptop imi recomandati pana in suma asta?

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Din pacate nu exista laptop la un asa pret pe care sa te poti juca fara probleme chiar si acele jocuri de care ai mentionat! Am cautat ceva timp si nu am gasit, asa ca iti sugerez sa te mai imprumuti in cel mai rau caz de inca 400 lei si sa il cumperi pe asta din link-ul de mai jos. Pe asta iti vor merge absolut toate jocurile si vei putea juca ore intregi fara probleme. Deci iata link-ul:
https://www.pcgarage.ro/......-os-black/

| Preotul500 explică (pentru lpavel):

Nu sunt problema 400 de lei. Credeam ca pentru gama GTX trebuia sa mai dau minim inca vreo 10 milioane. Mersi frumos!

| lpavel a răspuns (pentru Preotul500):

Mi-a facut placere sa-ti fiu de ajutor si apreciez faptul ca mi-ai multumit! happy

3 răspunsuri:
| ClaudiuM1997 a răspuns:

Salut. Pentru jocuri de genul acela e ok aceast laptop https://www.pcgarage.ro/......o-os-grey/
. Are placa video integrata. Pentru CS GO, TFT2, League of legends, fortnite pe low ajunge asta. Personal pentru 400 lei in plus as lua ce o recomandat Ipavel ce are o placa video dedicata mult mai buna. Dar daca ai un buget restrans cam asta e singura solutie.