| HadesSs a întrebat:

Salutare,am un Samsung s4 si ma lasa ma gandesc sa imi achizitionez un A5, are cineva, e bun de ceva?
Sau ce alt telefon imi recomandati pana in 1000 lei?

11 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Nu il am dar l-am prospectat anul trecut cand voiam sa-mi cumpar telefon. E destul de bun pentru banii aceia, dar pozele am inteles ca le cam scoate miscate pentru ca nu are senzor de stabilizare a imaginii.

| Justme1997 a răspuns:

Am avut A5, mergea bine. Memoria internă nu era prea mare, camera bună, un telefon ok. Eu i-am spart ecranul. Acum am Huawei P10 lite, care îmi pare mai buna și are memoria internă mai mare, costă acum fix 999 lei pe eMAG

| HadesSs explică (pentru Justme1997):

Pai are 32 gb e destul de mare, asta am vazut si eu ca e 999 la eMAG si l-as lua repede laughing

| ReZiSTorr a răspuns:

Am avut s4 si mi-am luat A5 2017.Nici nu se poate compara. Clar A5 e peste s4, camera frontala de 16 mega pixel, senzor amprenta, Android 8.0.

| SebastianXeno a răspuns (pentru ReZiSTorr):

Se referea la a5 2015 nu 2017…normal că 2017 e mai bun

| HadesSs explică (pentru ReZiSTorr):

Asta e logic bosslaughing)

| SebastianXeno a răspuns:

A5 2015 e un telefon vechi de tot rahatul, e cu o generatie mai nou decât S4 așa că nu merită, face poze rele, procesor slab, rezoluție proasta, daca vrei ceva bun alege huaway pentru camera sau Xiaomi pentru un telefon ieftin și bun

| HadesSs explică (pentru SebastianXeno):

Nu imi place meniul la huaway, mi se pare greoi, precum si butoanele alea 3, am prieteni care au l-am studiat e enervant cand scrii mesaje.

| aadriana1111 a răspuns:

J5 2017
E super și ca preț-calitate, și la performanță ...si e și până în 1000 lei

| HadesSs explică (pentru aadriana1111):

M-am uitat si la ala dar procesor mai mic, rezolutie mai mica, camera foto mai mica are un plus doar la baterie care e mai mare...

| ShutFickOn a răspuns (pentru aadriana1111):

Adv, si eu il am si e ff bun. Mai ales la camera e monster