| CASTRAVETE112 a întrebat:

Am văzut că de curând a apărut Xiaomi Mi Band 5. Sunt fan Xiaomi iar în România am văzut ceva pe eMag și Cel.ro. probabil o sa apară mai încolo pe mai multe siteuri. Deci întrebarea mea e: cele de pe eMag și Cel.ro sunt originale? Sau sunt făcute de firme necunoscute și vândute la același preț? Cum pot verifica?

1 răspuns:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Daca te grabesti si vrei o treaba ia de la Xiaomi ddirect. Au magazine oficiale pe Aliexpress samd. Cele de la eMAG si cel sunt ok, in principiu.